Ana Sayfa / Güncel / Facebook’tan Medyum Seansı

Facebook’tan Medyum Seansı

 

Sahte medyumların bu seferki kurbanı ilik kanseri hastası Y. A. oldu. Almanya’nın Münih kentinde yaşayan 52 yaşındaki Y.A. 2 yıldır ilik kanseri tedavisi görüyordu. Hastalığın son evresinde olan ve İstanbul’a tedavi için gelmeye hazırlanan K.A’nın bir arkadaşı İstanbul’da yaşayan Fikri Karabey isimli bir medyum olduğunu ve hastalıklara çare olan muskalar yaptığını söyleyerek aileyi sahte medyumun kucağına gönderdi.

Dolandırılan K. A.’nın oğlu C. A., doktorların umudu kesin demesi üzerine çaresizlikle medyumla görüşmeyi kabul ettiklerini söyledi. Medyumun 2 seansta kanserli hücreleri ortadan kaldıracağını iddia ettiğinin söyleyen C.A., ‘Daha öncede kolon ve kanseri iki hastayı iyileştirdiğini söyleyerek bizi onlarla görüştürdü. Normalde asla inanmadığımız şeyler ama çaresizlik bizi bu yola itti’ dedi.

Facebook’tan tedavi

Medyumun ‘Cinlerimi Münih’teki hastaneye göndereceğim. Orada kanserli hücreleri emip çıkaracaklar. Babanız sağlığına kavuşacak’ diyerek ilk seans için 6 bin lira verdiklerini belirten C. A. şöyle devam etti: “Babamın durumu kötüleşti. İkinci seans için 4 bin lira istedi ve Facebook’ta kamerayı açarak suya bir muska okumaya başladı. 10 saniye bile sürmedi. Daha sonra aradığımızda da cevap vermedi.”

 

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Akdağ’dan Nato Açıklaması

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ AK Parti’nin İspir ve Pazaryolu ilçe kontrollerine katılmak için Erzurum’a geldi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir