Ana Sayfa / Güncel / İstanbul’da 5 Bin Polisle Huzur Uygulaması

İstanbul’da 5 Bin Polisle Huzur Uygulaması

İstanbul’un 39 ilçesinde 200 değişik noktada Yeditepe Huzur Asayiş uygulaması yapıldı.

Polis ekiplerinin İstanbul’da 200 farklı noktada gerçekleştirdiği Yeditepe Huzur Asayiş uygulamasına polis helikopterleri de destek verdi. İstanbul’da gerçekleştirilen Yeditepe Huzur Asayiş uygulamasına Asayiş Şube Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Foto Film Şube Müdürlüğü, Deniz Liman Şube Müdürlüğü ve Havacılık Şube Müdürlüğü ekipleri katıldı.

Polis ekiplerinin kuş uçurtmadığı uygulamaya İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İl Emniyet Yardımcıları İlçe Emniyet Müdürleri de uygulama noktalarına gelerek polis ekiplerini denetledi. Yeditepe Huzur Asayiş uygulaması sokak hakimiyetini sağlamak ve suçlarla mücadele etmek için düzenlenen operasyonda polis ekipleri İstanbul genelinde kuş uçurtmadılar.

GBT Uygulaması Yapıldı

Yeditepe Huzur Asayiş uygulaması kapsamında özellikle aranan şahıslar, silah ve bıçak taşıyan, uyuşturucu satıcılarına yönelik şüpheli kişilere yönelik GBT uygulaması yapıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada asayiş uygulamalarının hız kesmeden devam edeceğini, aranan şahıslar ve uyuşturucu satıcılarıyla mücadelenin hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Diyarbakır’da PKK’lı Teröristlerin Mezar Taşları Değiştirildi

Diyarbakır Emniyeti’nin uyarısıyla üzerinde şehit yazan veya mezar taşında PKK amblemleri olan teröristlerin mezar taşları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir