Ana Sayfa / Güncel / İstanbul’da Fuhuş Operasyonu

İstanbul’da Fuhuş Operasyonu

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği 42 lüks rezidans dairesine fuhuş operasyonu düzenledi.

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri daha önceden günlük kiralandığı tespit edilen 42 lüks rezidans dairesine fuhuş operasyonu düzenledi. Akşam saatlerinde Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği fuhuş operasyonuna çok sayıda özel harekat polisi de destek verdi.

Polis ekipleri günlük kiralandıkları tespit edilen dairelerde arama yaparken, bazı şüphelilerin evin camında aşağıya doğru eşya attıkları gözlemlendi. Bu durum üzerine polis ekipleri lüks rezidansın bahçesine atılan eşyaları tek tek inceleyerek suç unsuru aradı. Operasyonda 20’si yabancı uyruklu kadın olmak üzere toplam 35 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 35 şüpheliden ikisi uyuşturucu ticareti yapmaktan işlemleri yapılmak üzere Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüler.

Ruhsatsız Silah ve Uyuşturucu Bulundu

Polis ekibinin arama yaptığı dairelerde 1 ruhsatsız silah ve 1 kg uyuşturucu madde ele geçirdi. Gözaltına alınan şüphelilerden yabancılar, emniyetteki işlemlerinin ardından sınır dışı edilecekler. Diğer şüpheliler ise ifadeleri alındıktan sonra savcılığa sevk edilecekler.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Diyarbakır’da PKK’lı Teröristlerin Mezar Taşları Değiştirildi

Diyarbakır Emniyeti’nin uyarısıyla üzerinde şehit yazan veya mezar taşında PKK amblemleri olan teröristlerin mezar taşları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir