Ana Sayfa / Güncel / Önce Tartıştı Sonra Eniştesini Öldürdü

Önce Tartıştı Sonra Eniştesini Öldürdü

Eniştesinin eşiyle ilişki yaşadığını öğrenen koca, çıldırdı.Eniştesiyle, önce tartıştı sonra vurdu. Başından yaralanan enişte, olay yerinde hayata gözlerini yumdu.

Kahramanmaraş’tan geldi

Tavuk çiftliğinde çalışan Hasan Mitili, Bolu’nun Dörtdivan ilçesinde yaşıyordu. Çiftliğin yanındaki evinde önceki gün pompalı tüfekle başından vurularak hayata gözlerini yumdu. Komşularının haber vermesiyle gelen polis ekibi, cinayetle ilgili soruşturma yapmaya başladı. Çalışma sonunda cinayet şüphelisi olarak Hasan Mitili’nin Kahramanmaraş’ta yaşayan kayınbiraderi Hasan Adıyaman yakalandı. Olay günü, zanlının Kahramanmaraş’tan otomobille gelerek evde eniştesiyle tartıştığı ve başına pompalı tüfekle ateş ederek öldürdüğü ortaya çıkarıldı. Zanlının tüfeği de çiftliğin yakınındaki gölete atarak kaçtığı belirlendi.

Cinayeti itiraf etti

Bolu’ya getirilen Adıyaman, İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri ardından Gerede Adliyesi’ne gönderildi. Yapılan sorguda cinayeti itiraf eden Adıyaman, eniştesi Hasan Mitili’nin eşiyle yasak ilişki yaşadığını, birlikte yaklaşık 40 gün kadar kaçtıklarını, bunu öğrenince eşinden boşandığını belirtti. Eniştesine öfkesinin geçmediğini, çalışmak için Bolu’ya geldiğini öğrenince de peşinden gittiğini anlatan Adıyaman, “Kahramanmaraş’tan çalıştığı kümese geldim. Onu öldürme kastım yoktu. Sadece dövüp en fazla bacağına sıkacaktım ama ölümle sonuçlandı” sözlerini kullandı.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Diyarbakır’da PKK’lı Teröristlerin Mezar Taşları Değiştirildi

Diyarbakır Emniyeti’nin uyarısıyla üzerinde şehit yazan veya mezar taşında PKK amblemleri olan teröristlerin mezar taşları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir