Ana Sayfa / Güncel / Pazarda Eski Sevgili Dehşeti Can Aldı

Pazarda Eski Sevgili Dehşeti Can Aldı

17 yaşında, Tokat’ın Erbaa ilçesinde yaşayan Ayşe Meşe, daha önce kendisini kaçıran ve 6 ay alıkoyan sözde eski erkek arkadaşı tarafından pazar yerinde anne ve babasının gözleri önünde 6 yerinden bıçaklanarak katledildi.

Kızı öldürüp babayı yaraladı

Yaşadığı ayrılığı hazmedemeyen 32 yaşındaki Sinan Çelebi, genç kızı babasının gözleri önünde 6 yerinden bıçakla yaralayarak öldürdü. Yaşanılan acı olay saat 11.00 sıralarında ilçeye 40 kilometre uzaklıktaki Gökal Kasabasında gerçekleşti. Saniye ve Ali Osman çiftinin iki çocuğundan biri olan Ayşe Meşe annesi ve babasıyla birlikte kasabada kurulan pazarda alışveriş yapmaya gitmişti. Sözde eski sevgili bab ve kızı takip ettikten sonra genç kızı karnından ve göğsünden bıçakladı.

Jandarmaya teslim oldu

Kaçmadan önce acıyı babayı da yaraladı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri geldi. Yaralı baba ambulansla Erbaa Devlet Hastanesine kaldırılırken hayatını kaybeden Ayşe Meşe’nin cesedi yapılan incelemelerin ardından aynı hastanenin morguna gönderildi. Çelebi olay yerine gelen jandarma ekiplerine teslim olduç Acılı anne ise göz yaşları içerisinde görüntülendi. Jandarma soruşturması ise devam ediyor.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Diyarbakır’da PKK’lı Teröristlerin Mezar Taşları Değiştirildi

Diyarbakır Emniyeti’nin uyarısıyla üzerinde şehit yazan veya mezar taşında PKK amblemleri olan teröristlerin mezar taşları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir