Ana Sayfa / Güncel / Polise Hakaretin Sonu İyi Bitmedi

Polise Hakaretin Sonu İyi Bitmedi

Barda kavga çıkaran, müdahale eden polise “Sevgilim savcı, haritadan yer beğenin cahil köpekler” şeklinde tehditte bulunan Duygu K. ve Gizem S., 1 yıl 2 ay 17 gün hapis cezasına mahkum edildi.

Önce güvenliğe takıldı.

Barda kavga sonucu polise “Sen benim kim olduğumu biliyor musun!” tehdidini, mahkeme cezasız bırakmadı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen dava dosyasındaki iddialara göre, stilist Gizem S. (21) ile reklamcı Duygu K. (28) bir bara gitmelerinin ardından bir süre sonra Gizem S. ile garson arasında tartışmaya başladı. Olay büyüyünce Gizem S. hava almak için bardan ayrıldı. Tekrar mekâna girmek isteyince de güvenlik izin vermedi.

Ceza ertelendi.

İçeri alınmayan Gizem S. güvenlik görevlileriyle tartışırken, devriye gezen polis ekibi aracı olmaya çalıştı. Mekân sahibi, Gizem S. ve Duygu K.’tu şikayet etti. İki kadın, bu kez polisle tartıştu. İkili, polis memurlarına “Siz kimsiniz de bizi karakola götüreceksiniz, hepiniz haritadan yer beğenin, benim sevgilim savcı, cahil köpekler” diye tehdit savurdu. Bunun üzerine kelepçelenerek mekândan çıkarılan iki arkadaş karakola götürüldü. Mahkeme iki kadına ‘hakaret’ten 1 yıl 2 ay 17 gün hapsi uygun gördü. İkilinin cezalarının ertelendiği öğrenildi.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Diyarbakır’da PKK’lı Teröristlerin Mezar Taşları Değiştirildi

Diyarbakır Emniyeti’nin uyarısıyla üzerinde şehit yazan veya mezar taşında PKK amblemleri olan teröristlerin mezar taşları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir