Ana Sayfa / Güncel / Şişli’de İntihar Girişimi

Şişli’de İntihar Girişimi

İstanbul’da daha önceden birçok kez intihar girişiminde bulunan şahıs bu sefer de Şişli’de intihar girişiminde bulundu.

Şişli’de Halaskargazi caddesi üzerinde yüksek bir binaya çıkan şahıs bir kez daha intihar girişiminde bulundu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, itfaiye ve sağlık ekipleri İbrahim A.’yı uzun süre ikna etmeye çalıştı. Çatıda kontrolsüz bir şekilde gezen ve demirlere tutunarak çatıdan aşağıya doğru sarkan İbrahim A.’nın tehlikeli hareketleri korkuttu.

Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen İbrahim A.’nın daha önceden de bu tarz eylemlerde bulunduğu öğrenildi. Çatıda sergilediği rahat tavırlarıyla dikkat çeken İbrahim A. polis ekiplerinin uzun uğraşı sonucunda aşağıya indirilebildi.

Film İzler Gibi İzlediler

İbrahim A. çatıdan doğru aşağıya sarkarken bir yandan da cebinden çıkardığı jiletle vücuduna kesikler atarak kendine zarar verdi. Maddi sorunları olduğu öğrenilen şahıs polislerin uzun uğraşları sonucunda ikna edilerek intihardan vazgeçirildi. Çevredeki vatandaşlar ise intihar olayını cep telefonlarıyla kaydederken, intihar olayını film izler gibi izlediler. Jiletle vücuduna zarar veren İbrahim A. tedbir amaçlı Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldılar.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Diyarbakır’da PKK’lı Teröristlerin Mezar Taşları Değiştirildi

Diyarbakır Emniyeti’nin uyarısıyla üzerinde şehit yazan veya mezar taşında PKK amblemleri olan teröristlerin mezar taşları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir