Ana Sayfa / Magazin / Bursa’da Aleyna Tilki İzdihamı

Bursa’da Aleyna Tilki İzdihamı

Bursa’da bir alışveriş merkezinin düzenlediği etkinlikte sahne alan genç popçu Aleyna Tilki sevenlerine keyifli dakikalar yaşattı.

Yaptığı her hareketle kendisini gündeme taşımayı başaran sevilen sanatçı Aleyna Tilki Bursa’da büyük bir alış veriş merkezinde hayranlarıyla bir araya geldi. Tilki konserine ilk şarkısı olan “Cevapsız Çınlama” şarkısı ile başladı. İlk şarkıda seyirciyi coşturan Tilki daha sonra bu kadar alkışın ve çığlığın yetersiz olduğunu belirterek yaklaşık 3 ay önce çıkardığı ”O Sen Olsan” şarkısını söyleyerek hayranlarından büyük ilgi gördü.

Alışveriş merkezinin düzenlediği etkinlikte sahne alan Aleyna Tilki gördüğü kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Yaklaşık 1 saat sahnede yer alan sanatçı daha az süre sahnede kalmayı planlamasına rağmen bulunan kalabalığı kırmayarak yaklaşık 1 saat sahnede durdu.

İzdiham Yaşandı

Tilki’yi dinlemeye gelenler yoğun izdihamdan dolayı alışveriş merkezinin salonunu doldururken, yer bulamayanlar hizmet dışı bırakılan yürüyen merdivenlerde yer alarak Aleyna Tilki’yi dinleme imkanı buldu. Ünlü sanatçı Aleyna Tilki, sevenleriyle buluştuğu verdiği mini konserde sevenlerini coşturdu. Kendisine olan ilgiden memnun olan Tilki, yaklaşık bir saat sahnede durdu.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Gülben Ergen’e Hapis Şoku

Şarkıcı Gülben Ergen, Erhan Çelik’e yönelik koruma tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle zorlama hapsi istendi. İstanbul Cumhuriyet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir