Ana Sayfa / Magazin / Nur Yerlitaş’a Suç Duyurusu

Nur Yerlitaş’a Suç Duyurusu

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın geçtiğimiz günlerde bir davette yaptığı canlı yayın sırasında sarf ettiği sözlere tepkiler her kesimden gelmeye devam ediyor. İzmir Aliağa’da yaşayan bir işçi emeklisi de Nur Yerlitaş’ın şehitler için kullandığı ifadeler yönelik bugün suç duyurusunda bulundu. İsmail Koca isimli vatandaş, Yerlitaş’ın kullandığı sözlerine bir televizyon programında denk geldiğini ve bu sözlerin kendisini incittiğini belirtti.

Bu konuda duyarlılık gösterdiğini söyleyen Koca, Aliağa Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak şikâyet dilekçesi verdi. Kendisinin de askerliğini yaptığını ve şehitlerin tüm ülkenin baş tacı olduğunu ifade eden Koca, medyanın gözü önünde olan bir şahın bu şekilde konuşmaması gerektiğinin altını çizdi.

‘Özrü kabul edilmemeli’

Televizyon izlediği sırada modacı Nur Yerlitaş’ın sözlerine denk gediğini ifade eden İzmir’li İşçi emeklisi Koca, kendisinin ünlü biri olduğunu da o zaman öğrendiğini ve kullandığı ifadeleri kabul etmediğini belirtti.

Yerlitaş’ın özür dilediği ile ilgili ifadeler ve haberler duyduğunu belirten Koca, bu sözlerin hiçbir şekilde özrünün olmadığını, bu hareketten dolayı çok incindiğini ve tüm vatandaşların da bu ve buna benzer konularda daha fazla duyarlı olması gerektiğini vurguladı.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Gülben Ergen’e Hapis Şoku

Şarkıcı Gülben Ergen, Erhan Çelik’e yönelik koruma tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle zorlama hapsi istendi. İstanbul Cumhuriyet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir