Ana Sayfa / Magazin / Nur Yerlitaş’tan İkinci Açıklama

Nur Yerlitaş’tan İkinci Açıklama

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın katıldığı bir doğum günü sırasında yaptığı canlı yayında kullandığı ifadeler her kesimden büyük tepki geldi. Doğum günü kutlaması sırasında şarkıcı Serkan Kaya’nın eşinin Nur Yerlitaş’ın kulağına eğilerek söylediği bir şeylerin üzerine Yerlitaş, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullanmıştı.

Nur Yerlitaş konuyla ilgili olarak dün sosyal medya hesabından bir basın açıklaması yapmıştı. Yerlitaş devam eden tepkilerin üzerine bugün bir açıklama daha yapma gereği duydu. Yine instagram üzerinden yapılan açıklamada Yerlitaş, linç kampanyası yapıldığını söyledi.

‘Yanlış anlaşıldım’

Açıklamasında katıldığı bir kutlama sırasında gerçekleşen canlı yayın sırasında yorumlarda hakaretler yapıldığı ve o anda şehit kelimesini duyduğunda aslında hu ülkede artık şehit vermeye kimsenin sabrı kalmadığını demek istediğini ancak kullandığı kelimenin ise yanlış yerlere çekildiğini söyledi.

Yerlitaş, şehitlerin aleyhinde kimseyi konuşturmayacağını herkesin bildiğini, kendisinin de bu konuda asla yanlış bir şey söylemeyeceğini dile getirirken, bu yanlış anlaşılmadan ötürü üzüldüğünü ve asker ve polislerden özür dileğini ifade etti.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Gülben Ergen’e Hapis Şoku

Şarkıcı Gülben Ergen, Erhan Çelik’e yönelik koruma tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle zorlama hapsi istendi. İstanbul Cumhuriyet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir