Ana Sayfa / Spor / Fikret Orman’dan Talisca Açıklaması

Fikret Orman’dan Talisca Açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, katıldığı bir televizyon programında takımla iligli değerlendirmelerde bulundu. Şampiyonlar ligi hakkında bulundukları grubun çok denk olduğunu ve bu ligde çeyrek final oynamak istediklerini söyledi. Beşiktaş’ın bir aile olduğunu belirten Orman, takımdan ayrılan Olcay Şahan, Marcelo ve Andreas Beck’in de hala aileden biri olduğunu belirtti.

 

Londra’ya girişi ile ilgili konuşan Orman, oraya futbolcu satmak için gitmediğini, bir başkanın ancak oyuncu almak için gideceğini söylerken, oradan oyuncu almak isteyen birileri varsa bunun için Türkiye’ye gelmeleri gerektiğini ifade etti.

‘Arkadan iş çevirilmez’

Açıklamasında Şenol Güneş’e de yer veren Orman,  hocayla aralarındaki ilişkinin çok iyi olduğunu, aralarında kuvvetler ayrılığı olsa dahi bir ortak noktalarının bulunduğunu söylerken bunun, arkadan iş çevirmeme olduğunu belirtti.

 

Talisca’nın transferi ile ilgili olarak daha Benfica ile sözleşmesinin sonlanmasına bir sene olduğunu hatırlatan Orman, Talisca için o kadar para verme imkanlarının olmadığını, bunun yanında Talisca’nın da geçen sene gösterdiği performanstan uzak olduğunun altını çizdi. Yeniden transferi için Orman, performansını yükseltmesi gerektiğini söyledi.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Fenerbahçe’den İyi Haber

Fenerbahçe’de sakatlıkları olan Mathieu Valbuena ve Mauricio Isla için iyi haberler geldi. Süper Lig’in 13. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir