Ana Sayfa / Spor / Fikret Orman’dan Transfer Açıklamaları

Fikret Orman’dan Transfer Açıklamaları

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın aksine transferde pasif kalan Beşiktaş, sessizliğini koruyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, taraftara mesaj gönderdi ve sabırlı olmalarını istedi.

“ÖYLE TRANSFER İLE BAŞARI GELMEZ”

Başkan Fikret Orman, rakip takımların transferlerini yorumlayarak sözlerine başladı. Orman, “Son iki yıldır Beşiktaş şampiyon. Bu yarışın içinde olmak isteyen rakiplerimizin takviyelere sarılmaları gayet normal. Bizim gücümüze ulaşmak adına transferlere imza atıyorlar. Transfer futbolun en kolay yönü. Daha önce bizde yapıldığı gibi, x oyuncuyu istersin. Adamın değeri 3’tür, 5 verip alırsın, olur biter. Sonuçta kulübün parasını veriyorsun. Böyle yapıldı yıllarca ama sonuçlara bakın. Öyle transfer ile başarı gelmez.” ifadelerini kullandı.

 

“SOSA KONUSU KAPALI”

Son günlerde gazetelerde adı sıkça yazılmaya başlayan eski Beşiktaş’lı Sosa için Orman, “Daha son sözümüzü söylemedik. Transferde dengeleri koruyup az ama üst düzeyde takviye yapacağız. Sosa konusunda ise oyuncunun gidişi Beşiktaş duruşu ile hiç bağdaşmadı. Futbolculuğu kadar, bizler için karakter de önemli. Sosa konusu kapalı bizim açımızdan” dedi.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Osmalıspor’dan Farklı Mağlubiyet

Ziraat Türkiye Kupası 5. tur ilk karşılaşmasında ev sahibi Osmanlıspor, rakibi Evkur Yeni Malatyaspor’u 3-1 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir