Ana Sayfa / Spor / Özbek, Tudor Hakkında Konuşmadı

Özbek, Tudor Hakkında Konuşmadı

Galatasaray’da 50’inci ve 75’inci yıl madalya ve berat töreni için bir araya gelindi. 1942 mezunlarının 75. Yıl, 1967 döneminin 50. yıl madalya ve berat, töreninin yanında Özhan Canaydın adına verilen Özhan Canaydın Spor Ödülleri töreni de gerçekleştirildi.

Galatasaray Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen törene Glatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek de katılım gösterdi. Başkan Dursun Özbek’e dün Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş derbisiyle ilgili soru soruldu. Başkan alınan 3-0’lık mağlubiyet ve sahada oynanan kötü futbolla birlikte teknik direktör Igor Tudor hakkında da konuşmak istemediğini söyledi.

Derbi hakkında konuşmadı

Bugün yapılan törenin amacının Galatasaray Lisesi’nden 50. ve 75. yıl mezunu olan kişilerin madalya ve berat töreni olduğunu söyleyen Başkan Dursun Özbek, nostaljinin yaşandığını, mezun oldukları okula 50 yıl – 75 yıl sonra tekrargelip bir arada buluşmalarının çok önemli olduğunu söyledi.

Zamanın geçtiğini ve yaşlandıklarını dile getiren Özbek, güzel bir gün olduğunu, devamının geleceğini ve iki yıl sonra kendisinin de 50. Yılı beratını alacağının altını çizerken, bugün sadece bu konunun konuşulması gerektiğini söyleyerek derbi yorumlamaktan kaçındı.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Fenerbahçe’den İyi Haber

Fenerbahçe’de sakatlıkları olan Mathieu Valbuena ve Mauricio Isla için iyi haberler geldi. Süper Lig’in 13. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir