Ana Sayfa / Teknoloji / Huawei Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite Fiyatları Açıklandı

Huawei Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite Fiyatları Açıklandı

Merakla beklenen Huawei Mate 10 Lite ve Huawei Mate 10 Pro’nun Türkiye için fiyatları sonunda belli oldu. Huawei telefon fiyatları için bir bası toplantısı düzenledi. Düzenlenin toplantı sırasından fiyatlarda açıklandı.

Düzenlenen basın toplantısında. Huawei Mate 10 Pro için 4 bin 399 lira fiyat belirlenirken, Firma çift ana kamerası bulunan ve en üst seviye cihazı olan bu modeli için 4 bin lira sınırını geçen telefonların listesinde yer aldı.

İki telefon arasında bin 400 lira fark var

Huawei Mate 10 Pro fiyatını yüksek bulan kişiler için ise daha uygun bir bütçeye sahip olan Huawei Mate 10 Lite’ın fiyatı ise 2 bin 999 lira oldu. Bu iki yeni model arasında var olan fiyat farkının bin 400 lira olması ise kullanıcılar tarafından da dikkat çekti.

Huawei Mate 10 Pro, işlemci gücünü yapay zeka ile donatılan Kirin 970 işlemcisine dayandırıyor. 8 çekirdeğe sahip olan bu işlemci sisteminde bu özelliklere ek olarak yapay zeka işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışan bir NPU bulunuyor. Bu sayede telefon 25 kata kadar daha hızlı çalışırken tasarruf oranında yüzde 50 oranına ulaşıyor.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

iPhone X’te Stajyer İtirafı

Apple tarafından 10. Yıla özel olarak üretilen İphone X için kullanıcılar tarafından yoğun eleştiriler devam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir