Ana Sayfa / Yerel / İzmir’de Yine Deprem Meydana Geldi

İzmir’de Yine Deprem Meydana Geldi

Ege Denizi’nde meydana gelen deprem, en çok yine İzmir’de hissedildi. Deprem saat 22.50’de meydana gelirken 5.3 ve 4.2 büyüklüğünde iki kez meydana geldi. Depremin ardından ise vatandaşlar soluğu sahilde aldılar. Depremin en çok hissedildiği nokta ise İzmir’in Karaburun ilçesi oldu.

VATANDAŞLAR SAHİLE AKIN ETTİLER

İzmir’in Karaburun İlçesi, depremin en çok hissedildiği yer oldu. Karaburun İlçesi’nin Mordoğan Mahallesi’nde, depremin en çok hissedildiği tam bölge oldu. Bu mahallede yaşayanlar ise depremin ardından sokağı sahilde aldılar. Vatandaşlar, büyük bir korku içerisinde koşa koşa sahile akın ettiler.

PEŞ PEŞE YAŞANDI

İzmir’in Karaburun İlçesi’nin Belediye Başkanı Ahmet Çakır, konuyla ilgili olarak AA muhabirine açıklama yaptı. Depremin 15 dakika arayla yaşandığını ifade eden Çakır, “Ekiplerimiz daha önceki depremde etkilenmiş olan mahallere gittiler. Şuan bizim kulağımıza gelen herhangi bir sıkıntı yok.” dedi.

Karaburun sakinlerinden 67 yaşındaki Nesrin Üstündağ ise depremin ardından, “Çok kötü şekilde korktum. Depremin ardından koşarak sahile geldim. Allah, bizleri korusun. Son zamanlarda burada çok deprem oluyor.” dedi.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Eski Koca Dehşeti

Adana’da bir kişi eski karısını ve erkek arkadaşını silahla vurdu. Olay akşam saatlerinde Adana’nın Süleyman …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir