Ana Sayfa / Yerel / Karaman’da Kız Yurdunda Panik

Karaman’da Kız Yurdunda Panik

Karaman’da Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü yurdunda kalan öğrenciler bazıları odalarına yabancı biri girerek kendilerini rahatsız ettiğini iddia etti.

Karaman’da Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü’ne bağlı Nefise Sultan Kız öğrenci yurdunda kalan öğrencilerden bazıları gece odalarına siyah giyimli ve yüzü saçıyla örtülü birinin kendini uyandırıp tehdit ettiklerini iddia etti. Olay dün gece sularında meydana gelirken, yurtta kalan öğrencilerden bazıları uyurken odalarına gelen bir kişinin kendilerini korkutarak tehdit ettiklerini ifade ettiler.

Öğrencilerden bazılarının fenalaşması üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Bazı öğrenciler yurdu terk etmek isterken görevlilerin ikna etmesi üzerine tekrar yurtlarına geri döndüler. Fenalaşan 8 öğrencisi olay yerine gelen ambulans ekipleriyle çevredeki hastanelere sevk edildiler. Yaşanan olayların ardından siyah giyimli ve kendilerini tehdit eden kişiyi gördüklerini iddia eden 8 kişi ifadeleri alınmak üzere Karaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüler.

Not Bıraktı

Öğrenciler bu yaşanan olayların yeni olmadığını yaklaşık 2 haftadır her gün bu hadisenin yaşandığını ifade ettiler. Öğrenciler siyah giyimli ve yüzü saçlarıyla örtülü birinin kendilerini uyandırıp, yüzlerini okşayarak, Arapça bir şeyler söylediğini ifade ettiler. Diğer bir iddiaya göre ise odaya giren kişinin ”Sıra sizde” ”Öleceksiniz” yazılı notlar bıraktığını ifade ettiler.

Hakkında Sinan Özdemir

Ayrıca Bakınız

Eski Koca Dehşeti

Adana’da bir kişi eski karısını ve erkek arkadaşını silahla vurdu. Olay akşam saatlerinde Adana’nın Süleyman …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir